Katowice, ul. Mariacka 18A
(+48) 603 335 216
info@7dom.pl

Psychoterapia

Psychoterapia Katowice, psycholog Dr Anna Winnicka - superwizja

dr Anna Winnicka

Założycielka Śląskiego Centrum Psychosomatyki, certyfikowany psychoterapeuta

Wieloletni pracownik Śląskiego Ośrodka Kardiologii i Uniwersytetu Śląskiego, Instytutu Psychologii, Katedry Psychologii Zdrowia i Rozwoju Człowieka. Pracuje w konwencji ericksonowskiej i systemowej, traktuje objaw jako komunikat i szansę na zmianę. Wykorzystuje metodę ustawień rodzin wg Berta Hellingera w psychoterapii oraz w pracy z organizacjami. Posługuje się równiez metodą” Voice Dialogue”.

anna winnicka
Anna Winnicka

Anna Winnicka – ZnanyLekarz.pl

Ukończyła 4 letni kurs psychoterapii, przygotowujący do certyfikatu psychoterapeuty, zorganizowany przez Polskie Towarzystwo Psychiatryczne. Ponadto ukończyła wiele warsztatów i szkoleń z zakresu psychoterapii ericksonowskiej, systemowej, „Voice Dialogue” i ustawień systemowych rodzin.

W 2006 r. uzyskała Europejski Certyfikat psychoterapeuty EAP. W 2008 uzyskała certyfikat psychoterapeuty SNP PTP br 459. W lipcu 2008 r. uczestniczyła w Fundamental, Intensive Training in Ericksonian Approaches to Brief Hypnotic Psychotherapy, zorganizowanym przez Milton H. Erckson Foundation w Phoenix w USA.

W Śląskim Centrum Psychosomatyki prowadzi: psychoterapię (indywidualną, grupową oraz psychoterapię par),  superwizję (indywidualną i grupową), a także wykłady.

Telefon kontaktowy: 603 335 216